Новини коледжу

  • 28 лютого 2024 р. - БРАМА: онлайн варта України!
         На виконання листа Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України та з метою захист медіа простору України від російської пропаганди подаємо інформацію про проєкт кіберполіції BRAMA
   Проєкт BRAMA направлений на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

   Щоб стати частиною «BRAMA», переходьте за посиланням у Telegram або скануйте QR-код

  • 19 грудня 2023 р. - Екскурсія на СТО ТзОВ Lexus Львів – «Авто Преміум»
         19 грудня 2023року викладачами циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування Зіновієм Опришком та Ігорем Корецьким проведена екскурсія для студентів коледжу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» на СТО ТзОВ Lexus Львів – «Авто Преміум».
         Під час перебування на СТО відбулась зустріч з технічним директором Олегом Гарапцьом. Колишній випускник Новороздільського політехнічного технікуму розповів про свій професійний життєвий шлях від студента до керівника, про початок розвитку і сьогодення станції обслуговування (3S), а також поділився досвідом, як організовуються для персоналу станції навчальні тренінги щодо брендових автомобілів Lexus та Toyota.
         Цікавим для студентів було ознайомлення з робочими місцями механіків, які проводять обслуговування, комп’ютерну діагностику та ремонт автомобілів, використовуючи для того спеціальне обладнання та інструменти для різноманітних технологічних операцій: від заміни оливи до складних ремонтів та комп’ютерного підбору автомобільних фарб.
         Екскурсія на СТО є чудовою мотивацією для студентів коледжу , які сьогодні ще навчаються, а завтра мріють про кар'єру в автомобільній галузі.
  • 21 листопада 2023 р. - Платіжна безпека - основні поради від кіберполіції
         На виконання листа Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 13.11.2023 р. подаємо інформацію про основні поради Кіберполіції стосовно платіжної безпеки
   Натисніть тут для отримання детальної інформації
  • 16 листопада 2023 р. - Студентська науково-технічна конференція "Молодь на сторожі енергетичної незалежності України"
         15-16 листопада 2023 року у Дрогобицькому фахового коледжі нафти і газу відбулась студентська науково-технічна конференція на тему: «Молодь на сторожі енергетичної незалежності України».
         Мета проведення заходу - залучення студентської молоді до наукової роботи, стимулювання і підтримка їх у науково-дослідницькій діяльності, обмін досвідом між студентською молоддю, науковцями та виробництвом.
         Відгукнувшись на запрошення, студенти та викладачі Новороздільського політехнічного фахового коледжу спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» взяли активну участь у проведенні конференції.
         У доповіді студента групи АТ-31 Максима ОНІМА (науковий керівник Ігор КОРЕЦЬКИЙ) були розглянуті питання щодо використання альтернативних джерел енергії в автомобільній галузі та впровадження технології V2G (Vehicle-to-Grid), як способу оптимізації управління енергією при вирішенні проблем пікового навантаження у мережах.
         Доповідач студент групи АТ-31 Богдан ЛІЩИНСЬКИЙ (науковий керівник Роман ЛАЗАРІВ) також детально розглянув питання впровадження нових технологій та стратегій у системі утилізації електромобільних компонентів.
         Після завершення пленарних засідань конференції викладачі та студенти мали можливість побувати у визначних історичних місцях міста Дрогобича - одного із найдревніших міст України з майже тисячолітньою історією.
  • 27 жовтня 2023 р. - Тиждень циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування
         Традиційно у жовтні відзначається День автомобіліста та дорожника. Не був винятком і цей рік. З цього приводу в коледжі проходив тиждень дисциплін автомобільного транспорту, який дав змогу викладачам і студентам продемонструвати свої досягнення, пізнати виробничі процеси на сучасних підприємствах. Розпочався тиждень циклової комісії з ознайомлення здобувачів освіти з інформаційним бюлетнем на тему: «Безпека дорожнього руху у воєнний час». Матеріали підготував викладач Василь Панів.
         Одним з найкращих методів навчання є поєднання теоретичних і практичних занять з отримання навичок для майбутньої спеціальності. Користуючись нагодою, викладач циклової комісії Іван Дидишин організував для студентів групи АТ – 31 ознайомчу екскурсію на ДМЗ «Карпати".
         Також в рамках тижня циклової комісії викладачем Михайлом Борщевським було організовано і проведено теоретичну конференцію на тему: «Механіка - це цікаво». Студенти групи АТ-21 Владислав Курилко, Дмитро Гедз, Назар Штирбу, Данило Гуменюк та Олег Наганда виступили з цікавими доповідями щодо застосування технічної механіки в автотранспортній галузі та в побуті.
         Викладачами коледжу Ігорем Корецьким та Оксаною Цибульською було організовано цікаву екскурсію зі студентами груп АТ-41, АТ-31 та КІ-26 у пожежно-рятувальну частину м. Нового Роздолу. Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж.
         Здобувачі освіти ознайомились з особливостями конструкцій пожежно-рятувальних автомобілів, з різноманітними устаткуваннями, які використовують при гасінні пожежі, порятунку й евакуації людей, наданні першої домедичної допомоги та збереженні матеріальних цінностей.
         Цікавим та пізнавальним виявився круглий стіл, проведений викладачем Іваном Дидишиним, на тему: «Електромобілі, чи все так просто?». Студенти спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» виявили велику зацікавленість темою та в підсумку зустрічі зрозуміли, що майбутнє електромобілів є очевидним і неминучим.
         Завершальним заходом тижня циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування був огляд малюнків, підготовлених студентами коледжу 1-2 курсів, на тему: «Безпека на дорозі». Серед найкращих робіт комісія відзначила переможців конкурсу:
             1 місце – студентка групи КІ-26 Олена Горак;
             2 місце – студентка групи МК-24 Олена Фарина;
             3 місце – студентка групи МК-24 Анжеліка Беляк.
         На підсумковому засіданні тижня циклової комісії автомобільних дисциплін та машинобудування голова ЦК Ігор Корецький подякував викладачам комісії та студентам коледжу за активну участь у проведенні заходів та привітав усіх присутніх із днем автомобіліста та дорожника у нелегкий для України час.
  • 20 жовтня 2023 р. - Стажування студентів у м. Хомутов Чеської республіки

         З ініціативи депутата Львівської обласної ради Олег Дуда та підтримки голови Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска на запрошення «Stredni odborna skola energeticka a stavebni, Obchodni akademie a Stredni zdravotnicka skola (ESOZ)» міста Хомутов, (директор Lenka Demjanova) організаційної роботи Blanka Hvozdova – керівника центру проектів, просування та додаткової освіти середньої професійної школи енергетики та будівництва, бізнес-академії та середньої медичної школи, та за благодійної підтримки гендиректора будівельної компанії «STRIX Chomutov a.s.» Душан Дуфка, група студентів спеціальності «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка» Новороздільського політехнічного фахового коледжу у жовтні 2023 року проходила навчання та стажування у Середній професійній школі енергетики та будівництва, бізнес-академії та середній медичній школі та на енергетичних підприємствах компанії CEZ CROUP.

         Знайомство з Чеською Республікою розпочалось з екскурсії по Празі. Програма перебування включала:
       - екскурсії на окремі навчальні та робочі місця в школі;
       - залучення студентів до практичного навчання на навчальних енергетичних установках та стендах електромонтажних майстерень та лабораторій школи;
       - екскурсія на теплову електростанцію;
       - екскурсія на відкритий поверхневий кар’єр добування енергетичного вугілля;
       - екскурсія на рекреаційні зони (ландшафтні зони на місцях відпрацьованих кар’єрів);
       - екскурсія до костелу, який був перенесений на нове місце (842 м.)
       - прийом першо заступника міського голови м. Хомутова Мілан Мерц;
       - екскурсія та ознайомлення з містом Хомутов;
       - спортивний турнір з учнями школи;
       - екскурсія до музею середньої медичної школи та участь у практичному занятті та навчанні основ першої медичної допомоги;
       - ознайомлення та навчання основ пожежної безпеки у школі вогнеборців;
       - та багато багато іншого…
  • 12 жовтня 2023 р. - Результати засідання атестаційної комісії"
   9 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії 1 рівня на якому розглянуто та затверджено список педагогічних працівників коледжу, які підлягають черговій атестації у 2024 році, визначено адресу електронної пошти: metrada.nrpk@gmail.com, на яку педагогічні працівники подають матеріали, що підтверджують їх відповідний кваліфікаційний рівень та встановлено терміни їх подання.
   Список педагогічних працівників, які атестуються в 2023/24 навчальному році
  • 29 вересня 2023 р. - Електронна брошура "10 точних фактів про наркотики"
         Відповідно до звернення реабілітаційного центру «Нарконон», розміщуємо на сайті коледжу електронну брошуру
   10 точних фактів про наркотики
  • 24 липня 2023 р. - Оприлюднено списки рекомендовних на навчання за спеціальностями за кошти регіонального бюджету у 2023 р.
  • 3 квітня 2023 р. - Візит делегації з міста Хомутов Чеської республіки

         За сприяння депутата Львівської обласної ради Олега ДУДИ Новороздільський політехнічний фаховий коледж уклав меморандум з навчальним закладом

   «Середня професійна школа енергетики та будівництва, бізнес-академія та середня медична школа» (ESOZ),
   м. Хомутов Республіка Чехія.
         Програмою візиту чеської делегації є намір налагодження співпраці міст Хомутов та Новий Розділ, як індустріальних центрів що мають можливості створити сприятливий інвестиційний клімат для розвитку бізнесу.
         Делегація у складі: Мілен Мерц – заступник мера міста Хомутов; Ленка Демянова – директор середньої професійної школи енергетики та будівництва, бізнес-академії та середньої медичної школи; Бланка Гвоздова – керівник центру проектів, просування та додаткової освіти середньої професійної школи енергетики та будівництва, бізнес-академії та середньої медичної школи; Душан Дуфка – директор компанії
   «STRIX Chomutov a.s.»
   відвідала коледж 3 квітня 2023 р., де і був підписаний меморандум про співпрацю.
         Метою меморандуму є започаткування співпраці між навчальними закладами щодо обміну студентами за спільними спеціальностями; обмін досвідом організації навчальних процесів за цими спеціальностями; середньої професійної школи енергетики та будівництва бізнес-академії та середньої медичної школи підвищення кваліфікації та стажування студентів та викладачів; обмін навчально-методичною роботою, поширення кращих педагогічних методик; оновлення методик та засобів атестації студентів; налагодження дружніх культурних, молодіжних та творчих зв’язків.

     Поштовхом для співпраці є необхідність відновлення, модернізація та розвиток енергетичної галузі України, яка зазнала найбільшої руйнації з початку військової агресії росії, з 2014 р. Ці роботи потребуватимуть висококваліфікованих робітничих кадрів та інженерного персоналу, які знають і вміють монтувати та обслуговувати обладнання не тільки вітчизняного але і закордонного виробництва.

     Започаткування співпраці навчальних закладів за спеціальностями електроенергетичної галузі, яка розглядається на теперішній час, в подальшому дасть розвиток співпраці за іншими спеціальностями та приєднання інших навчальних закладів наших країн. Така співпраця посилить академічну мобільність студентів, створить умови для їх розвитку, здобуття якісної різнопланової освіти що посилить їх конкурентоспроможність на ринку праці.

     Короткий відеозвіт про подію від Новороздільської міської ради:

  • 27 березня 2023 р. - Інформація про проєкт Кіберполіції StopRussia|MRIYA
         На виконання листа Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України та з метою протидії країні-агресору в інформаційному просторі подаємо інформацію про проєкт кіберполіції StopRussia|MRIYA
   Проєкт MRIYA (https://mriya.social/) Це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.
         На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.
         Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:
   Бот «StopRussia | MRIYA» (https://t.me/stopdrugsbot)      Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – більше 90 тис. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються.
   Канал «StopRussia | MRIYA» (https://t.me/+wXRpHruz8do1MThi)       Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні. Загалом заблоковано понад 22 тисячі ворожих ресурсів.
   Сервіс «StopFraudMriya» (https://t.me/StopFraudMriya_bot)       Cервіс для перевірки інформації за номером телефону, банківської картки або банківського рахунку. Виявляємо та знищуємо шахрайські схеми і руйнуємо плани зловмисників!
   Сервіс «Scamfari» (https://scamfari.com)       Cервіс, за допомогою, якого користувачі мають можливість перевірити листи, повідомлення та інші електронні повідомлення на наявність ознак шахрайства.