Самоврядування

 • Положення про студентське самоврядування

 • Інформація про склад керівних органів

 • Інформація про склад керівних органів
 • Інформація про діяльність органів студентського самоврядування

 • Сторінка створена за участю студентської ради

  Студенти нашого коледжу у вільний від навчання час активно відпочивають. В організації їхнього дозвілля приймає участь студентська рада.

  Студрада - це орган студентського самоврядування. Вона представляє права студентів у коледжі, сприяє навчальному процесу, створенню необхідних умов для проживання і відпочинку студентів.


  Структура ради студентського самоврядування 2014/2015 н.р

  Під час навчального року проводялься вечори присвячені Дню студента та Дню святого Валентина. Під час студентського свята у коледжі проходить день самоврядування.

  Самe в цей час кожен бажаючий студент може відчути себе директором, одним з його заступників чи викладачем. В цей час можна зрозуміти наскільки їх праця є важливою для нас, а також побачити всі труднощі та нюанси роботи на відповідному робочому місці. За організацією студентської ради на День студента проходить святковий вечір, де згадуються усі веселі ситуації, пов'язані з незабутнім студентським життям.
  14 лютого у приміщенні нашого навчального закладу свою чарівну скриньку залишає святий Валентин. Кожен бажаючий може признатись у своїх у своїх сипатіях таємно, залишивши у ній "валентинку" або зробити це урочисто при всіх.

  У цей вечір розповідають про долю покровителя усіх закоханих, проводять різноманітні веселі контурси та визначають Валентинку і Валентина коледжу.

  На вечірці посли св. Валентина розкривають скриньку і роздаютьусі надіслані від щирого серця вісточки про кохання.

  Також на початку кожного навчального року в гуртожитку коледжу проводиться вечір знайомств, де першокурсники розповідають про себе, а старшокурсники дають рекомендації стосовно життя у нашому гуртожитку.

  Окрім офіційних свят, з ініціативи студентів організовуються різноманітні поїздки. Протягом останніх років наші студенти разом з викладачами колежду неодноразово побували у Карпатах, відвідавши Яремчу, Ворохту, Сколе, Ченадієво, Мукачево, а найспритніші підкорили вершину Говерли.


  Невеликий фотозвіт про поїздки наших "туристів"


  Під час перебування наших студентів у Кам'янець-Подільському проходив фестиваль Terra Heroica (земля героїв) - один із наймасштабніших тематичних військово-історичних фестивалів на теренах Східної Європи. Ми на власні очі мали можливість побачити справжні військові табори, муштри та побут армій 17 ст. Близько півтисячі воїнів зійшлись у битві під стінами Старого замку ледве за декілька кроків від вражених глядачів. Все старе місто стало великою сценою, на якій спонтанно відтворювались сюжети 350 річної давнини – пишні учти, військові паради, робота ремісничих цехів.
  У нашому навчальному закладі є всі можливості для проведення дозвілля студентів, за що ми щиро вдячні усьому дружньому колективу коледжу.